Black Week | do -70% na wszystkie okulary
Metody płatności

Metody płatności

METODY PŁATNOŚCI


Dokonując zakupów w sklepie internetowym Gepetto możesz skorzystać z dogodnych form płatności: 

– PayU (szybkie przelewy online, transakcja BLIK, szyfrowana płatność kartą kredytową lub debetową oraz wirtualne portfele Google Pay, Apple Pay, Masterpass, Visa Checkout)

– przelew tradycyjny z oczekiwaniem na wpłatę do trzech dni

– za pobraniem (gotówka)

– ZAPŁAĆ PÓŹNIEJ: płatność odroczona Twisto (dostępna w katalogu płatności PayU)

- RATY PayU

Wszystkie płatności są realizowane w ramach szyfrowanego połączenia i są w pełni bezpieczne.


ZAPŁAĆ PÓŹNIEJ – JAK SKORZYSTAĆ?

Jedną z dostępnych opcji jest również płatność odroczona dostarczana przez Twisto (w ramach katalogu płatności dostępnego w PayU). Z Twisto możesz płacić dokonać zakupu i zapłacić za niego za 30 dni.
1. Zrób zakupy na stronie weargepetto.pl
2. Dokonując płatności wybierz PayU, a następnie TWISTO
3. Podaj dane, a TWISTO zapłaci za Ciebie!
4. Masz 30 lub 45 dni na spłatę! Do wyboru także raty 0%!

Więcej info: https://www.twisto.pl/poznaj/korzysci/


Płatność przez PayU (w tym TWISTO)

W przypadku wybrania płatności przez system PayU (tzw. pay by link) Klient zostanie przekierowany na stronę swojego banku, gdzie należy się zalogować. Serwis automatycznie uzupełnia dane do przelewu. Wystarczy zrealizować przelew i czekać na dostawę paczki. Co ważne, wpłaty są księgowane na bieżąco, dlatego czas realizacji zamówienia liczy się od momentu dokonania płatności, a zakupy można robić o każdej porze dnia i nocy. W przypadku korzystania z usług operatora PayU, właściwa kwota zostanie pobrana z konta niezwłocznie po dokonaniu płatności w serwisie.

W systemie PayU można też dokonać płatności za pośrednictwem kodu BLIK, wygenerowanego w aplikacji mobilnej swojego banku. Wybierz ten sposób płatności, po czym wpisz kod w oknie przeglądarki, następnie potwierdź transakcję w aplikacji mobilnej. Operacja jest w pełni bezpieczna i wymaga smartfona z aktywnym dostępem do internetu.

Płatności w systemie PayU można też dokonać za pośrednictwem karty debetowej lub kredytowej – Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro. Realizacja potwierdzonego zamówienia rozpocznie się po zatwierdzeniu transakcji przez PayU, która odbywa się natychmiast po dokonaniu płatności.

Wybierając PayU, możesz także skorzystać z następujących portfeli elektronicznych: Visa Checkout, Masterpass oraz Google Pay. Transakcja odbywa się poprzez podstronę usługodawcy lub z wykorzystaniem urządzenia mobilnego z odpowiednią aplikacją.

 


 

Płatność przelewem tradycyjnym

Wybór płatności przelewem tradycyjnym nieznacznie wydłuża czas samej realizacji przelewu. Po dokonaniu wyboru tej formy płatności, otrzymasz dane niezbędne do wykonania przelewu na stronie swojego banku: nazwę, numer konta, sugerowany tytuł przelewu (numer zamówienia oraz imię i nazwisko). Należy jednak pamiętać, że księgowanie tego typu przelewów najczęściej przypada na kolejny dzień roboczy i to od następnego dnia liczyć się będzie czas realizacji zamówienia. W przypadku korzystania z przelewu tradycyjnego, właściwa kwota zostanie pobrana w momencie realizacji przelewu przez bank. Na przelew czekamy do 3 dni roboczych, po tym czasie zamówienie jest anulowane.

Dane do przelewu:

mBank 53 1140 2004 0000 3102 7981 2253

GEPETTO SP. Z O.O. NIP: 8982251882,

Leszczyńskiego nr 4/25, 50-078 Wrocław

W tytule prosimy wpisać: numer zamówienia

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl