Black Week | do -70% na wszystkie okulary
Metody płatności

Metody płatności

METODY PŁATNOŚCI


Dokonując zakupów w sklepie internetowym Gepetto możesz skorzystać z dogodnych form płatności: 

– PayU (szybkie przelewy online, transakcja BLIK, szyfrowana płatność kartą kredytową lub debetową oraz wirtualne portfele Google Pay, Apple Pay, Masterpass, Visa Checkout) - w tym również PayPo, Twisto

– za pobraniem (gotówka)

Wszystkie płatności są realizowane w ramach szyfrowanego połączenia i są w pełni bezpieczne.Płatność przez PayU (w tym TWISTO)

W przypadku wybrania płatności przez system PayU (tzw. pay by link) Klient zostanie przekierowany na stronę swojego banku, gdzie należy się zalogować. Serwis automatycznie uzupełnia dane do przelewu. Wystarczy zrealizować przelew i czekać na dostawę paczki. Co ważne, wpłaty są księgowane na bieżąco, dlatego czas realizacji zamówienia liczy się od momentu dokonania płatności, a zakupy można robić o każdej porze dnia i nocy. W przypadku korzystania z usług operatora PayU, właściwa kwota zostanie pobrana z konta niezwłocznie po dokonaniu płatności w serwisie.

W systemie PayU można też dokonać płatności za pośrednictwem kodu BLIK, wygenerowanego w aplikacji mobilnej swojego banku. Wybierz ten sposób płatności, po czym wpisz kod w oknie przeglądarki, następnie potwierdź transakcję w aplikacji mobilnej. Operacja jest w pełni bezpieczna i wymaga smartfona z aktywnym dostępem do internetu.

Płatności w systemie PayU można też dokonać za pośrednictwem karty debetowej lub kredytowej – Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro. Realizacja potwierdzonego zamówienia rozpocznie się po zatwierdzeniu transakcji przez PayU, która odbywa się natychmiast po dokonaniu płatności.

Wybierając PayU, możesz także skorzystać z następujących portfeli elektronicznych: Visa Checkout, Masterpass oraz Google Pay. Transakcja odbywa się poprzez podstronę usługodawcy lub z wykorzystaniem urządzenia mobilnego z odpowiednią aplikacją.

 


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl