Ekspresowa wysyłka w 24h ⚡ • DARMOWA DOSTAWA już od 99 PLN ✔ • Bezproblemowy zwrot do 30 dni ⌛ • Przyjazna reklamacja do 2 lat ✌

Zwroty i reklamacje

Na tej stronie znajdziesz informacje dotyczące następujących tematów:

ZWROT

REKLAMACJA

ZWROT

Masz możliwość odstąpienia od umowy sprzedaży w ciągu 30 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Czas ten liczony jest od momentu dostarczenia przesyłki. Następnie, w ciągu dwóch tygodni od otrzymania przez nas zwracanego towaru, zwrócimy Ci pieniądze na konto, z którego została dokonana płatność.

Aby odstąpić od umowy, czyli dokonać zwrotu towaru – pobierz Formularz Odstąpienia od Umowy dostępny poniżej, wypełnij go czytelnie, a następnie dołącz do paczki ze zwracanym towarem i odeślij do nas w terminie 30 dni od otrzymania przesyłki.

Przesyłkę należy wysłać na adres:
GEPETTO – ZWROT
Pass 20K, Budynek nr.9
05-870 Błonie
nr tel. dla kuriera:  + 48 571 366 960

Dokumenty do pobrania:
Formularz Odstąpienia od Umowy

 

REKLAMACJA

W Gepetto dbamy o to, by zakupiony przez Ciebie towar był wolny od jakichkolwiek wad. Jeśli jednak w przeciągu dwóch lat od daty zakupu zauważysz wady zakupionych produktów – masz prawo do złożenia reklamacji z tytułu rękojmi.

Aby zareklamować zakupiony towar, należy pobrać poniższy Formularz Reklamacyjny, wydrukować go oraz czytelnie wypełnić. Formularz należy załączyć do paczki ze zwracanym towarem.

Przesyłkę należy wysłać na adres:
GEPETTO – REKLAMACJA
Pass 20K, Budynek nr.9
05-870 Błonie
nr tel. dla kuriera:  + 48 571 366 960

Zachowaj dowód płatności za przesyłkę!
W przypadku pozytywnie rozpatrzonej reklamacji, zwrócimy Ci koszt wysyłki, który poniosłeś wysyłając towar na reklamację.

Po otrzymaniu paczki z reklamowanym towarem ustosunkujemy się do reklamacji w ciągu 14 dni drogą mailową.

Jeśli zamówiony przez Ciebie produkt został uszkodzony podczas transportu lub jeśli paczka nosi ślady otwarcia – spisz protokół szkody w obecności kuriera, bądź bezzwłocznie zgłoś zaistniałą sytuację do centrum obsługi klienta wybranego przewoźnika. Poinformuj nas także mailowo o zaistniałej sytuacji, wysyłając wiadomość przez formularz dostępny na naszej stronie Kontakt wybierając temat wiadomości “Reklamacja”.

Dokumenty do pobrania:
Formularz Reklamacyjny

 

Sprawdź co u nas
[jr_instagram id="2"]
Pisali o nas
Serwis korzysta z plików cookies w celu prawidłowego świadczenia usług, jak również w celach statystycznych oraz reklamowych. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Twój koszyk (0)

Masz kod zniżkowy?

Kwota:
0.00