Black Week | do -70% na wszystkie okulary
Zwroty i reklamacje

Przymierz okulary na spokojnie w domu i zwróć, jeśli Ci nie pasują - masz na to aż 30 dni!
Masz możliwość odstąpienia od umowy sprzedaży w ciągu 30 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. 

Okulary się zepsuły? Nic straconego!
Wymienimy je od ręki na nowe lub zwrócimy Ci pieniądze.


 

ZWROT 

Masz możliwość odstąpienia od umowy sprzedaży w ciągu 30 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny!

Czas ten liczony jest od momentu dostarczenia przesyłki. Następnie, w ciągu dwóch tygodni od otrzymania przez nas zwracanego towaru, zwrócimy Ci pieniądze na konto, z którego została dokonana płatność.

Uwaga! Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje w przypadku zakupu oprawek wraz ze szkłami korekcyjnymi wykonanych na indywidualne zlecenie Klienta lub zgodnie z danymi wskazanymi na recepcie!
Zgodnie z pkt 3 art. 38 ustawy o prawach konsumenta: prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb;

Aby odstąpić od umowy, czyli dokonać zwrotu towaru – pobierz Formularz Odstąpienia od Umowy dostępny poniżej, wypełnij go czytelnie, a następnie dołącz do paczki ze zwracanym towarem i odeślij do nas w terminie 30 dni od otrzymania przesyłki.

Przesyłkę należy wysłać na adres:
GEPETTO – ZWROT
Pass 20K, Budynek nr.9
05-870 Błonie

> Dokumenty do pobrania: FORMULARZ ZWROTU <
 


 

REKLAMACJA

W Gepetto dbamy o to, by zakupiony przez Ciebie towar był wolny od jakichkolwiek wad. Jeśli jednak w przeciągu dwóch lat od daty zakupu zauważysz wady zakupionych produktów – masz prawo do złożenia reklamacji z tytułu rękojmi.

Aby zareklamować zakupiony towar, należy pobrać poniższy Formularz Reklamacyjny, wydrukować go oraz czytelnie wypełnić. Formularz należy załączyć do paczki ze zwracanym towarem.

Przesyłkę należy wysłać na adres:
GEPETTO – REKLAMACJA
Pass 20K, Budynek nr.9
05-870 Błonie

> Dokumenty do pobrania: FORMULARZ REKLAMACJI <

 

Zachowaj dowód płatności za przesyłkę!
W przypadku pozytywnie rozpatrzonej reklamacji, zwrócimy Ci koszt wysyłki, który poniosłeś wysyłając towar na reklamację.

Po otrzymaniu paczki z reklamowanym towarem ustosunkujemy się do reklamacji w ciągu 14 dni drogą mailową.

Jeśli zamówiony przez Ciebie produkt został uszkodzony podczas transportu lub jeśli paczka nosi ślady otwarcia – spisz protokół szkody w obecności kuriera, bądź bezzwłocznie zgłoś zaistniałą sytuację do centrum obsługi klienta wybranego przewoźnika. Poinformuj nas także mailowo o zaistniałej sytuacji, wysyłając wiadomość na kontakt@gepetto.shop

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl