Black Week | do -70% na wszystkie okulary
GEPETTO 2.0 - NOWY ROZDZIAŁ W HISTORII GEPETTO

Pandemia dobiega końca (tego się trzymamy). Budzimy się do życia z podwójną mocą i głodem działania!!!

Czas spowolnienia gospodarczego wykorzystaliśmy na transformację organizacyjną (poprawienie procesów logistycznych, produkcyjnych etc.), a także przygotowanie się do realizacji długoterminowej strategii rozwoju marki.

Co to oznacza? Co nowego?

ZMIANY ORGANIZACYJNE

Pozyskaliśmy finansowania w wysokości 2.5M PLN na rozwój i ekspansję marki GEPETTO oraz towarzyszących jej prac nad rozwiązaniami technologicznymi.

Do akcjonariatu i zespołu zarządzającego dołączył:

  • Piotr Kruszyński, który karierę rozpoczął w dziale audytu finansowego w Deloitte. Przez dwa lata pracował w USA, kierując zespołami doradzającymi spółkom z listy Fortune500. Ostatnie trzy lata spędził w PizzaPortal.pl, początkowo jako CFO, a następnie CEO. Przeprowadził proces sprzedaży PizzaPortal.pl do hiszpańskiego Glovo za 35 mln EUR.

 

ROZWÓJ DZIAŁU TECHNOLOGICZNEGO R&D

Tak, Gepetto, to już nie tylko marka okularowa, ale lider technologiczny w sektorze okularowym! Pracujemy nad autorskimi rozwiązaniami rewolucjonizującymi proces zakupu okularów umożliwiając bezpieczny zakup oprawek i dobór szkieł korekcyjnych bez wychodzenia z domu. Wszystko to będzie możliwe dzięki pierwszemu na świecie badaniu wzroku przez internet FEYENALLY®.

Natomiast już teraz możecie skorzystać z naszej wirtualnej przymierzalni opartej na rozszerzonej rzeczywistości (AI) pozwalającej na dopasowanie okularów w rzeczywistym rozmiarze przy użyciu smartfona.

ASORTYMENT

Stale rozwijamy segment okularów korekcyjnych wraz z bezpiecznym doborem szkieł korekcyjnych do wady wzroku. Rozszerzamy asortyment o okulary wykonane z tradycyjnych materiałów oraz akcesoria i produkty codziennego użytku dla osób noszących okulary.

Sprawdź nasze okulary korekcyjne!

Sprawdź nasze akcesoria!

NAJBLIŻSZE PLANY

Już teraz dokonujemy rewolucji w procesie zakupu okularów, umożliwiając bezpieczny zakup oprawek i dobór szkieł korekcyjnych bez wychodzenia z domu. Tym samym, wyznaczamy kierunku rozwoju branży poprzez rozwój pierwszej 100% e-commerce’owej marki okularowej. Już niedługo będzie można też kupić nasze produkty za granicą!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl