DARMOWA DOSTAWA od 99zł | ZWROT DO 30 DNI

GEPETTO 2.0 - NOWY ROZDZIAŁ W HISTORII GEPETTO

3 minuty czytania, Autor: Szymon Gaj

GEPETTO 2.0 – NOWY ROZDZIAŁ W HISTORII GEPETTO

Pandemia dobiega końca (tego się trzymamy). Budzimy się do życia z podwójną mocą i głodem działania!!!

Czas spowolnienia gospodarczego wykorzystaliśmy na transformację organizacyjną (poprawienie procesów logistycznych, produkcyjnych etc.), a także przygotowanie się do realizacji długoterminowej strategii rozwoju marki.

Co to oznacza? Co nowego?

ZMIANY ORGANIZACYJNE

Pozyskaliśmy finansowania w wysokości 2.5M PLN na rozwój i ekspansję marki GEPETTO oraz towarzyszących jej prac nad rozwiązaniami technologicznymi.

Do akcjonariatu i zespołu zarządzającego dołączyli:

  • Piotr Kruszyński, który karierę rozpoczął w dziale audytu finansowego w Deloitte. Przez dwa lata pracował w USA, kierując zespołami doradzającymi spółkom z listy Fortune500. Ostatnie trzy lata spędził w PizzaPortal.pl, początkowo jako CFO, a następnie CEO. Przeprowadził proces sprzedaży PizzaPortal.pl do hiszpańskiego Glovo za 35 mln EUR.
  • Bartosz Piotrowski związany od ponad 10 lat z branżą retail, e-commerce i omnichannel. Przez 9 lat w Neonet był odpowiedzialny za wdrażanie i rozwój strategii omnichannel. Ostatnie lata był odpowiedzialny za cały obszar e-commerce w Polsce i działania SEO we wszystkich kanałach internetowych działających w ramach grupy Dr. Max.

ROZWÓJ DZIAŁU TECHNOLOGICZNEGO R&D

Tak, Gepetto, to już nie tylko marka okularowa, ale lider technologiczny w sektorze okularowym! Pracujemy nad autorskimi rozwiązaniami rewolucjonizującymi proces zakupu okularów umożliwiając bezpieczny zakup oprawek i dobór szkieł korekcyjnych bez wychodzenia z domu. Wszystko to będzie możliwe dzięki pierwszemu na świecie badaniu wzroku przez internet FEYENALLY®.

Natomiast już teraz możecie skorzystać z naszej wirtualnej przymierzalni opartej na rozszerzonej rzeczywistości (AI) pozwalającej na dopasowanie okularów w rzeczywistym rozmiarze przy użyciu smartfona.

ASORTYMENT

Stale rozwijamy segment okularów korekcyjnych wraz z bezpiecznym doborem szkieł korekcyjnych do wady wzroku. Rozszerzamy asortyment o okulary wykonane z tradycyjnych materiałów oraz akcesoria i produkty codziennego użytku dla osób noszących okulary.

Sprawdź nasze okulary korekcyjne!

Sprawdź nasze akcesoria!

NAJBLIŻSZE PLANY

Już teraz dokonujemy rewolucji w procesie zakupu okularów, umożliwiając bezpieczny zakup oprawek i dobór szkieł korekcyjnych bez wychodzenia z domu. Tym samym, wyznaczamy kierunku rozwoju branży poprzez rozwój pierwszej 100% e-commerce’owej marki okularowej. Już niedługo będzie można też kupić nasze produkty za granicą!

Sprawdź co u nas
Pisali o nas
Serwis korzysta z plików cookies w celu prawidłowego świadczenia usług, jak również w celach statystycznych oraz reklamowych. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Twój koszyk (0)

Masz kod zniżkowy?

Kwota:
0.00